Projektowanie stron internetowych
www, cms, blogi, sklepy, css, java script
pozycjonowanie SEO stron internetowych
profesjonalne logo i logotypy - reklama
projektowanie reklam, przestrzenne 3D
Myślenice, Dobczyce, Gdów, Sułkowice
Wiśniowa, Skawina, Wieliczka, Tymbark,
Limanowa, Kalwaria, Mszana Dolna

Reklama

Oprócz projektów stron internetowych, przygotowuję inne projekty graficzne: banery, ulotki, wizytówki, katalogi, menu, zdjęcia do mediów społecznościowych itp. Każda z tych form graficznych wspiera działalność na lokalnym rynku, powodując, że Państwa klienci mogą się zapoznać z ofertą, znaleźć Państwa i wybrać spośród innych, konkurencyjnych ofert.

Obecnie reklamowanie firmy oznacza także marketing internetowy, a w tym pozycjonowanie lokalne. Najpopularniejsze formy skutecznej reklamy lokalnej dla firm to ulotki, banery, plakaty, billboardy, napis lub folia na szybie auta, ale i wizytówka w Google Maps, aktywność w social mediach oraz lokalne pozycjonowanie strony internetowej. Rozwiązaniem przynoszących efekty od początku jest reklama w Internecie. Trzeba oczywiście zadbać o profesjonalne logo, wizytówki, papiery firmowe i ulotki. Ponadto dobrze mieć własną stronę internetową i skonkretyzowaną grupę docelową. Zlecić też warto lokalne pozycjonowanie strony internetowej.

Pozycjonowanie strony www (SEO) może być nastawione na ruch z wyników o charakterze ogólnopolskim. Ale pozycjonowanie lokalne, to świetny sposób na wypromowanie świadczonych usług lub oferowanych produktów w najbliższej okolicy. To pozycjonowanie jest niezwykle skuteczne w małych miejscowościach i w średniej wielkości miastach. W ramach SEO przeprowadza się optymalizację strony internetowej pod wyszukiwarki, wzbogaca się content i pozyskuje mocne odnośniki. Istotne jest zadbanie o to, aby strona wyświetlała się wysoko w wynikach wyszukiwania na regionalne słowa kluczowe, powiązane z biznesem.

Olbrzymią zaletą pozycjonowania lokalnego jest niski koszt, możliwość dotarcia na wysokie pozycje w Google, a także mniejsza konkurencja w porównaniu do pozycjonowania stron o zasięgu ogólnopolskim.

Tym właśnie się zajmuję.

Script logo