Projektowanie stron internetowych
www, cms, blogi, sklepy, css, java script
pozycjonowanie SEO stron internetowych
profesjonalne logo i logotypy - reklama
projektowanie reklam, przestrzenne 3D
Myślenice, Dobczyce, Gdów, Sułkowice
Wiśniowa, Skawina, Wieliczka, Tymbark,
Limanowa, Kalwaria, Mszana Dolna

Strony www

Projektuję proste, szybkie w działaniu strony dla małych firm, rękodzielników, artystów i przedsięwzięć z Myślenic /sama jestem Myśleniczanką/, Dobczyc, Gdowa, Sułkowice, Wieliczki, Kalwarii Zebrzydowskiej, Mszany Dolnej. Są to bowiem miejsca, które znam i w których bywam, znam ich specyfikę, klimat i potrzeby. Moje projekty www przeznaczone są dla niedużych oraz niezaawansowanych przedsięwzięć – dla osób, które zaczynają swoje działania, potrzebują swojej pierwszej strony internetowej lub też strony niedużej albo po prostu niedrogiej – by zaanonsować światu swoje istnienie i postawić pierwsze kroki w promocji swojej działalności w sieci. Chętnie działam na lokalnym rynku, bo znam po prostu jego potrzeby.

Oferuję kompletne strony www, stworzone na potrzeby Państwa działań. Każdy mój projekt jest dostosowany do odpowiedniej firmy i branży. Co ważne, daje też możliwość szybkich, sprawnych, a przede wszystkim samodzielnych aktualizacji – tym samym nie generuje dodatkowych kosztów prowadzenia strony. System CMS, który zarządza stroną /korzystam z produktu polskiego producenta - Quick CMS/ pozwala na łatwość w dodawaniu kolejnych podstron, zdjęć, edytowaniu treści. Zapewniam również pomoc przy utrzymaniu strony na serwerze czy przy zakupie domeny. Poprowadzę Państwa przez cały proces założenia strony, przygotowania i korekty jej treści, zdjęć, aż do umieszczenia jej pod docelowym adresem www. Służę pomocą na każdym etapie budowania strony – jestem do dyspozycji i odpowiem na wszelkie pytania, byśmy razem – sprawnie i w miłej atmosferze stworzyli stronę jaka jest Państwu potrzebna i jaka wygeneruje dla Państwa zyski oraz dobrą reklamę.

Strony internetowe, które projektuję, nie rujnują firmowego budżetu, ich ceny zależne są od wielkości i zawartości treściowej. Kładę nacisk na to, by strona po prostu dobrze wyglądała, tym sposobem bowiem przyciągnie Państwu klientów i zarobi na siebie, jak też wesprze moje działania – bo z radością będę ją prezentować światu jako moje dzieło. Tym samym będziemy się wzajemnie wspierać.

Stworzenie strony www to zwykle nie koniec naszej współpracy. Zawsze, kiedy będą Państwo potrzebowali pomocy, jestem do dyspozycji, doradzę, jeśli będzie taka potrzeba – zajmę się obsługą strony, jej konserwacją czy aktualizacją. Z ochotą przegotuję też kolejne projekty graficzne – ulotki, wizytówki, banery, grafiki do mediów społecznościowych. Zajmę się też pozycjonowaniem strony, czyli taką promocją, by wyszukiwarki pokazywały ją wysoko w wynikach wyszukiwania.

Z największą przyjemnością przygotuję strony promujące działania z takich miast jak Myślenice, Dobczyce, Gdów, Sułkowice, Wiśniowa, Skawina, Wieliczka, Tymbark, Kalwaria Zebrzydowska, Mszana Dolna i okolice.

Po więcej informacji i przykłady zapraszam na stronę www.karolina.bitis.pl i www.bitis.pl.

Dobrze jest zobaczyć z kim się ma do czynienia, bo nie dosyć, że jesteśmy najlepsi, to na dodatek chętnie stosujemy barter. Zatem strona praktycznie jest za darmo i pozycjonowanie również.

Script logo